NBA 2K14 je nyní dostupné v obchodě Google Play. Končí tak exkluzivita pro Kindle Fire

0

NBA 2K14

Vývojářská společnost 2K Games se proslavila tím, že vyvíjí náročné sportovní simulátory, které pak nepůsobí jako tradiční arkády. V říjnu loňského roku pak vydala mobilní verzi hry NB 2K14, která byla k dostání exkluzivně pouze pro Kindle Fire. Trvalo to téměř půl roku, než exkluzivita skončila a můžeme se ze hry těšit i my, tedy uživatelé jiných mobilních zařízení.

NBA 2K14 je nyní k dispozici v obchodě Google Play, přičemž bude potřeba stáhnout 1,1 GB dat, takže si na hru udělejte potřebné místo. Doplňujeme také informaci, že po stažení a nainstalování budete potřebovat další 1 GB dat pro dodatkové soubory.

V obchodě Google Play si můžete všimnout informace, že součástí aplikace jsou i in-app nákupy. Nicméně zahraniční kolegové nic konkrétního nenašli, takže se zdá, že se jedná pouze o chybu. Ve verzi pro iOS je i integrovaná podpora herních ovladačů. Doufejme tedy, že se dočkají i uživatelé pro OS Android, aby mohli plnohodnotně využít svůj Nvidia Shield. Hra NBA 2K14 není bohužel zdarma, ale za menší poplatek. Můžete si ji vychutnat za 7,99 dolarů, což odpovídá 190 korunám.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: Android Police

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here