Modern Combat 5: Blackout – postup hrou a postavy

1

Modern-Combat-5-Blackout-Tokyo kopie
Gameloft opět odhaluje další fakta o svém dlouho připravovaném áčkovém titulu Modern Combat 5: Blackout. Minulý týden prozradili informace týkající se příběhu a dnes tu máme pár novinek ohledně postupu hrou a charakterů jednotlivých postav.

Hra bude obsahovat kampaň pro jednoho hráče a taky hru pro více hráčů a právě tyto dva režimy budou nově propojeny. To znamená, pokud v kampani nasbíráte určité zkušenosti a vylepšení, vše se přenese do multiplayeru a naopak. Pokud si tedy například odemknete zbraně a výzbroj v kampani, nebo ve hře pro více hráčů, automaticky se vám zpřístupní v obou režimech.

Další inovací budou jednotlivé třídy, do kterých se budou dělit vojáci. Modern Combat tak bude připomínat Battlefield, kde toto dělení už nějakou dobu funguje. Jde o to, že každý voják má své určité schopnosti a vybavení, tudíž se každý hodí na jiný typ akce. V Modern Combat 5: Blackout budou čtyři třídy a to Assault (útočné pušky a pistole), Heavy (brokovnice a RPG), Recon  (kulomety a pistole), Sniper (odstřelovačka a pistole). Schéma těchto vojáků můžete shlédnout na wallpaperu níže.
modern_combat_5_blackout_press

Zdroj:dg.com

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here