Modern Combat 5: Blackout – Multiplayer

3

Modern-Combat-5-Blackout-Tokyo kopie
Vývojáři z Gameloftu pokračují v pravidelném odhalování novinek týkající se očekávaného titulu Modern Combat 5: Blackout. Nyní zodpověděli otázky ohledně multiplayeru.

Ve hře pro více hráčů nás tedy čekají dva mody. Jeden zvaný Squad vs Squad a druhý je klasický multiplayer. V klasické multiplayerovém modu se bude moci utkat až 12 náhodně připojených hráčů a vše se bude odehrávat na čtyřech různých mapách (Capture The Flag, VIP, Free For All, Team bitva).

modern-combat-5-android-game-4modern-combat-5-android-game-5

Oproti tomu v modu Squad vs Squad budete mít tým stálých spoluhráčů, který bude tvořen třeba z vašich přátel, nebo známých a společně budete získávat nové vybavení a různá ocenění. Samozřejmostí bude online tabulka, kde najdete výsledky všech individuálních hráčů a skupin z celého světa. Pro hráče budou připraveny i časově omezené akce, kde bude možnost získat speciální ceny. Vydání hry je naplánováno na léto tohoto roku.

Další informace o Modern Combat 5: Blackout

Postup hrou a postavy 
Detaily o příběhu
– První trailer

3 KOMENTÁŘE

  1. Už by konečně Android/Hry mohly umět změnu rozlišení a podporu klávesnice a myši v takovýchto hrách.

      • Souhlas, to je jako chtít po PSP aby k nim bylo možné dávat myš a klávesnici, stejný nesmysl, nehledě na to, že lze pořídit příslušenství, které vám udělá z mobilu něco jako PSP a pokud vím, tak mobily mají už OTG, takže k nim lze připojit jak myš tak klávesnici, otázka je jestli by to bylo využitelné ve hrách, což myslím, že není funkční… 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here