Modern Combat 5: Blackout bude vydán už 24. července

1

Známé studio Gameloft, které pracuje na vývoji oblíbené série her Modern Combat odhalilo poslední neznámou. Tou ještě před několika desítkami hodin bylo datum vydání hry. Studio prostřednictvím svého účtu na Twitteru vydalo zprávu, kde uvádí 24. červenec. Zbývá tedy už jen několik málo dní a tolik očekávaný titul bude propuštěn mezi fanoušky.

gameloft

Příběh provede hráče po všech koutech světa. Jako doprovod transportu zbraní hromadného ničení se ocitnete v Benátkách, kde děj začíná a postupně poukazuje na stupňující se celosvětovou hrozbu. Časem se prostřílíte až do Tokia, tam si budete moci užít mimo jiné různé dopravní prostředky. Ovšem budete čelit naprostému chaosu.

Zajímavou změnou jsou jednotlivé specifikace vojáků. Nyní má každý své zaměření a od toho se odvíjí i jeho vybavení. Hráči známé série Battlefiedl si jistě vybaví podobnost. Nicméně u Modern Combat 5 se dočkáme těchto specializací: Assault, Heavy, Recon, Sniper. Nejde tedy o sprosté vykradení jiného titulu, jen o inspiraci.

Hra přinese klasickou kampaň, která sice může být záživná, ale všechny fanoušky bude určitě více přitahovat multiplayer. V kampani budete „jen“ sbírat zkušenosti a vylepšovat se, odemykat výzbroj apod. což se vám přenese do hry více hráčů a naopak.

Multiplayer nabídne dva módy. První z nich je naprostou klasikou, kde se na různých mapách utká až 12 hráčů. Zatímco druhý, Squad vs Squad proti sobě postaví dva týmy, které se skládají ze stálých spoluhráčů. Můžete tak mít tým svých přátel, se kterými budete získávat jedno ocenění za druhým. Celkově toho však hra přinese mnohem víc, tedy alespoň to slibují vývojáři.

zdroj: droidgamersphonearena

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here