Mini Motor Racing – arkádové závody pro Android

0

Vývojáři z The Binary Mill vydali novou hru pro Android s názvem Mini Motor Racing, která jistě potěší všechny fanoušky arkádových závodů.

Ve hře na vás čeká nespočet tratí a automobilů od zcela běžných až po naprosto bizarní. Za vyhrané závody získáváte peníze, které můžete utratit za nákup vylepšení pro svá auta nebo dalších speciálních bonusů. Celá hra, která nabízí pohled shora podobně jako Reckless Racing,  je dobře graficky zpracovaná a nechybí množství zajímavých efektů. V menu nastavení si můžete vybrat jeden z několika typů ovládání včetně volantu nebo klasických tlačítek.

 
 

Mezi zajímavosti patří například spolupráce s Halfbrick Studios, které mají na svědomí světoznámou hru Fruit Ninja. Díky tomu najdete v Mini Motor Racing několik exkluzivních tratí a vozidel s ovocnými motivy. Všechny závodníky jistě potěší také podpora online multiplayeru přes Wi-Fi.

Mini Motor Racing si můžete stáhnout z Google Play Store za 1,99 dolarů (asi 39 Kč). Ve hře je k dispozici také nákup virtuální měny, která vám umožní rychlejší postup ve hře a získání zajímavých bonusů. Všechna dodatečná data se stáhnou automaticky přímo ze serverů Google. Celková velikost aplikace je 161 MB.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


http://www.youtube.com/watch?v=tUDloOsDiGE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here