Minecraft Pocket Edition aktualizován na verzi 0.7

5

minecraft_1

Po dlouhých dvou měsících odkladů a následném čekání na schválení iOS verze dnes herní studio Mojang konečně vydalo dlouho očekávanou aktualizaci Minecraftu: Pocket Edition na verzi 0.7.0.

Jak určitě už dávno víte z celé série dřívějších článků, tak nová verze přinesla celou řadu novinek. Z těch menších můžeme jmenovat kupříkladu přidání mléka, kbelíků, značek a vejcí nebo lepší podporu ohně a pěstování zvířat, ke kterému se dají využít právě ona vejce. Z hlediska enginu hry pak byl vylepšen systém osvětlení, které by nově mělo být blíže PC verzi.

Tou hlavní novinkou je ale samozřejmě implementace pravé hry více hráčů přes Internet – Minecraft Pocket Realms. Na hraní s kamarády si bohužel budeme muset, navzdory plné podpory ze strany klienta, ještě chvíli počkat. Prozatím totiž nedošlo ke spuštění systému na objednávání serverů. Naštěstí bychom neměli čekat nijak dlouho, podle tweetu jednoho ze zaměstnanců Mojangu maximálně týden.

V kontextu hry více hráčů došlo také k přidání chatu, který můžete využít kupříkladu v lokální hře pro více hráčů přes WiFi.

minecraft minecraft_2

Zdroj: androidpolice


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

5 KOMENTÁŘE

  • Tady nejde o ikonku (myslim, ze je to vymluva) ale o to, ze se snazite vyuzivat portal AM.cz ke svemu prospechu.

   PS: ja vim, ze jste obesel vice recenzi…

    • No tak vidíte. Jste odjinud a ještě si stěžujete :o) Internet je o odkazech. Čtenář si tu početl a já mu dávám odkaz na další čtení, které tu nenajde. Tuto stránku opustí tak jako tak. Nepřijde mi na tom nic špatného, stejně jako když si ke mě na web do diskuze dá někdo link. Je mi to jedno. Autorům tohoto webu mile rád přidám odkaz na svou titulní stránku, stejně jako jsem to udělal pro diskuzní fórum na http://www.androidforum.cz – věřím, že se mi brzy ozvou a domluvíme se.

     • Nevím proč by autoři AM.cz měli zveřejňovat vaše webovky. Šlo mi o to, že AM tu buduje dlouho nějakou základnu a vy se snažíte využít komentář k tomu, abyste měl nějakou čtenost na svém webu. Je to jako kdybyste přišel do cizího obchodu a vyvěsil tam vaší reklamu, že si u vás můžou zakoupit onu věc také…

      Věřím, že se vám nikdy z fóra neozvou a nemyslím to nijak zle 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here