Math Maniac – jste ujetí matematici?

3

Dnes tady máme hru hlavně pro ty z Vás, kteří mají rádi matematiku. Nebojte se, nepůjde o nudné počítání nekonečných rovnic, ale o poměrně zajímavou hru na procvičení rychlého sčítání malých čísel.

Herní cíl je poměrně jednoduchý, musíte vyčistit herní pole, které obsahuje 64 různých čísel v intervalu od 1 do 9. To provedete tak, že vyberete právě ty, které dávají v součtu číslo uvedené v levém dolním rohu. Aby to však nebylo tak jednoduché, máte časový limit. Ten je nastaven na 20 sekund pro jeden součet na lehkou a 10 sekund na těžkou obtížnost. Zpočátku je to možná jednoduché, ale jak jednoduché kombinace odpadají, začíná být hra těžší a těžší.

Hra obsahuje i poměrně hezké žebříčky nejlepších lokálních i online výsledků, nechybí ani nejlepší výsledky ve světě za 24 hodin.

MathManiac MathManiac - menu

Nakonec bych jen zmínil pro některé velmi důležitou věc, celá hra je poměrně hezky lokalizována do českého jazyka, takže si ji užijí i ti z Vás, kteří nevládnou angličtině. Suma sumárum jde o poměrně hezky zpracovanou hru, která dobře procvičí vaše schopnosti rychlého počítání.

Podporované verze Androida: 1,6+
Velikost: 2,1MB
App2SD: Ne

MathManiac - QR Kód
Zdarma

3 KOMENTÁŘE

  1. Jenom jsem si přečetl první odstavec a radši jsem ve čtení nepokračoval. 😀 Matika stačí ve škole 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here