Hra | Matches Puzzle Game [recenze]

0

Rádi si lámete hlavu nad hlavolamy? Pak určitě znáte klasické zápalkové hádanky. Ty si můžete připomenout a procvičit mozek kdekoliv a kdykoliv, na svém smartphonu.

Matches Puzzle Game má 10 různých epizod, přičemž každá má 100 levelů. To znamená 1000 zapeklitých zápalkových záhad. Ze začátku budou hlavolamy samozřejmě jednodušší a postupně se budete muset více a více soustředit. I když by se mohlo zdát, že je hra stereotypní, není tomu tak. Jednak je hledání dalších a dalších řešení poměrně chytlavé a navíc jsou úkoly namíchány tak, aby se motivy za sebou neopakovaly.

matchespuzzle1

Vaším zadáním tedy bude přemisťovat, přidávat, či odstraňovat zápalky, abyste dostali příslušný počet čtverců, trojúhelníků, nebo správně sestavili početní příklad. Pokud si nevíte rady, musíte přemýšlet dál, bez vyřešeného hlavolamu nemůžete přeskočit do dalšího levelu. Když už jste ale opravdu s rozumem v koncích, je možné se podívat na správné řešení, tato nápověda je vám ale k dispozici jen osmkrát. Další získáte buď likem na Facebooku, nebo můžete několik hodin počkat, než nějakou obdržíte. Hru je také možné propojit s vašim Google Play účtem a soutěžit s vašimi přáteli.

 Matches Puzzle Game2 Matches Puzzle Game1 Matches Puzzle Game

Ovládání je poměrně intuitivní a je doprovázeno zvukovými efekty. Pro přidání zápalky jednoduše kliknete na vynechané místo a pro odstranění zase kliknete na danou zápalku. Po každé manipulaci se zápalkou vidíte, kolik vám ještě zbývá tahů a přepnutím na menu můžete vždy znovu zobrazit aktuální zadání.

Grafické prostředí hry je příjemné, vše je dostatečně přehledné a barevné provedení se mění s každým následujícím levelem. Animace určitě přidávají na dynamičnosti a zároveň hru nijak nezpomalují či nezasekávají. V pozadí hraje navíc i příjemná hudba, kterou je ale samozřejmě možné vypnout, stejně jako zvuky.

Hra je ke stažení zdarma a nejsou zde ani žádné in-app nákupy, nápovědy se po nějakém čase automaticky doplní samy.

Ať už tedy chcete krátit volné chvíle na autobusové zastávce, nebo se ponořit do světa hlavolamů, Matches Puzzle Game je dobrou volbou.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here