Little Dentist – na chvíli zubařem [recenze]

0

unnamed (2)

S hrou, která se v překladu nazývá malý zubař, se podíváme na chrup malým ratolestím, které o ně zrovna moc nepečují. Hra není určena pro dospělé, nýbrž pro děti. Děti si tak mohou vyzkoušet, co všechno může zubař provádět s jejich zuby.

Noční můra pro mnohé z nás

Zubař je nejspíše nejméně oblíbený doktor mezi lidmi. Nepříjemné prohlídky a možné následné vrtání znervózní snad každé malé dítě. V této hře není ukázáno detailní používání nástrojů, nýbrž při jeho aplikaci na zub, kaz nebo nějaké znečištěný vymizí do ztracena.

Každý z pěti nástrojů zubaře je určen pro jiný druh kazu nebo nečistoty. Zuby lze i vytrhávat a nahrazovat je novými. V konečné fázi úpravy chrupu můžete pacientům obarvit jejich zuby libovolnou barvou a nakonec ještě nezapomeňme na potisk, který si můžeme vybrat ze široké nabídky.

Screenshot_2013-06-07-00-42-49 Screenshot_2013-06-07-00-43-34 Screenshot_2013-06-07-00-46-27

Záplava reklam

Hra je určena rozhodně pro nejmenší a toho jsou si vývojáři dobře vědomi. Děti totiž klikají na vše možné a pokud vyskočí ve hře nějaká reklama, je jím jedno co je zač, hlavně že se dostanou zpět ke hře. A tak jsou reklamy umístěny ve hře snad na každém rohu a vyskakují neustále až je to dosti nepříjemné.

Mikrotransakce

Peněženku si můžete ponechat v kapse. Hra po vás totiž nebude chtít ani korunu, ale za odemčení například pacienta typu zombie nebo upír, bude chtít stažení jiné aplikace. Pokud tak neučiníte budete se muset spokojit s dvěma pacienty ve věku 8 a 10 let. To samé platí i u odemknutí dalších barev pro obarvení zubů a přidání dalších potisků.

Závěr

Hru dnes výjimečně hodnotit nebudu, protože není určena pro mou věkovou kategorii a tak by hodnocení nemuselo příliš odpovídat možné zábavě pro děti. Tak nebo tak hře toho schází opravdu hodně a to počínaje nějakými levely až po například nějaké trestné body. Jelikož vás hra dnes nejspíše příliš nezaujala, příště si pro vás připravím jednu postapokalyptickou pecku a můžete hádat kterou. 🙂


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here