Letní slevy her v Google Play Store

0

Gaming deals Google Play

Google o víkendu zahájil letní slevovou akci, během které snížili vývojáři ceny několika oblíbených her z Google Play Store. Většinou se jedná o poměrně výrazné slevy, proto se pojďme na akční nabídku podívat trochu podrobněji. Zatím nebylo oznámeno, kdy bude slevová akce ukončena, ale předpokládáme, že se tak stane během neděle či pondělí. Proto s případným nákupem nedoporučujeme příliš váhat. Zlevněny byly následující hry:

Final Fantasy III

Final Fantasy III

Třetí díl legendárního RPG od japonské vývojářské společnosti Square Enix. Final Fantasy III patří k jedním z nejdražších her pro Android, proto se její cena i přes 50% slevu udržela na docela vysokých 166 Kč. Za utracené peníze však získáte herní zážitek, který vám nabídne jen málokteré RPG pro Android.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Reckless Racing 2

Reckless Racing 2

Druhý díl hry Reckless Racing patří k jedním z nejoblíbenějších mobilních závodních her s pohledem shora. Na hráče čeká 18 různých aut, které je možné za vydělané peníze dle libosti vylepšovat. K dispozici je také 24 závodních tratí, online multiplayer a dobré grafické zpracování. Za zhruba dvacetikorunu získáte hodiny zábavy, které u hry zaručeně strávíte.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Anomaly Korea

Anomaly korea

Pokračování hry Anomaly Warzone Earth je netradiční tower defense (nebo přesněji tower offense) strategií s výborným grafickým zpracováním a zbrusu novými herními možnostmi. Anomaly Korea obsahuje celkem devatenáct misí. Hra byla v rámci letní akce zlevněna na pouhých 20 Kč.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

10000000

10000000

 

Hra s číslovkou deset milionů v názvu je netradiční kombinací RPG a puzzle. Patřičný retro nádech dává hře také pixelizovaná grafika. Po zlevnění můžete hru zakoupit za 22,50 Kč.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Granny Smith

Granny Smith

Granny Smith je trchu bláznivou hrou, ve které se dostanete do role stařenky pronásledující zloděje. Těšit se můžete na dobré grafické zpracování a nejrůznější bonusy, které vám při hraní pomohou. Granny Smith má na svědomí vývojářská společnost Mediocre, která stojí například za slavnou hříčkou Sprinkle. Placená verze, která se po slevě prodává za 24 Kč, obsahuje na rozdíl od bezplatné verze všechny herní levely.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

R-Type

R-type

R-Type je portem klasické hry, která byla poprvé vydána v roce 1987 pro herní automaty a později se objevila také na Commodore C64, Atari ST, Sega Master System a Gameboy. Jedná se o arkádovou střílečku z vesmírného prostředí, která obsahuje celkem osm levelů. Po 50% slevě je hra v Google Play Store ke stažen za zhruba 30 Kč.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Kromě slev se však v Google Play Store objevila také nabídka her, ve kterých v těchto dnech najdete exkluzivní obsah, slevy na mikrotransakce a další bonusy. Konkrétně se jedná o hry Subway Surfers, Dungeon Hunter 4, Nemo’s Reef, Tiny Monsters, PBA Bowling Challenge, Tap Paradise Cove a Bejeweled Blitz.

via Google+

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here