Legendární RollerCoaster Tycoon v Google Play

0

RollerCoaster Tycoon for mobile1 RollerCoaster Tycoon for mobile3

Legendární společnost Atari a její vývojový tým vypustili do Google play jednu z nejočekávanějších strategií letošního roku RollerCoaster Tycoon for Mobile. Hra přináší na displeje mobilních zařízení velmi dobře známy budovatelský režim, který staví hráče do role majitele a správce zábavního parku.

V rámci hry máte za úkol vybudovat zábavní park s mnoha atrakcemi, občerstvením a suvenýry. Nezbytnou součástí je i starost o chod a management parku.  Mějte na paměti při stavbách svých velkolepých horských dráh, že o úspěchu či neúspěchu v této hře rozhoduje spokojenost návštěvníků. Možnost výstavby nejrůznějších typů stánků, kolotočů či horských drah je značně omezena oproti počítačovým verzi, avšak vývojáři slibují postupné rozšiřování atrakcí či dalších prvků o které budete moci rozšířit Váš zábavní park.

RollerCoaster Tycoon for mobile RollerCoaster Tycoon for mobile2 RollerCoaster Tycoon for mobile4

V mobilní verzi tohoto bestselleru začátku tisicíletí se vývojářům podařilo zachovat původní vzhled a výbornou hratelnost, která bude rozhodující při hraní na malých obrazovkách našich Androidích zaříezní. Jediným neduhem při hraní zůstávají in-app platby, bez kterých se výstavba parku značně prodlouží.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here