Lara Croft: Guardian of Light – exkluzivně pro Xperie s Androidem

6

Na displeje našich telefonů se dostává předělávka dalšího populárního titulu známého z počítačů a herních konzolí. Vydání hry Lara Croft: Guardian of Light se zpozdilo o neuvěřitelných osm měsíců a pokud nemáte smartphone od Sony, budete si muset ještě několik dalších týdnů až měsíců počkat. Japonský výrobce totiž podepsal smlouvu s vývojáři ze Square Enix a hra je tedy zpočátku dostupná pouze pro Xperie. Jak dlouho bude tato exkluzivita trvat zatím nevíme.

Půvabná Lara Croft se v tomto díle hry vydává do deštných pralesů střední Ameriky, aby našla vzácný artefakt s názvem Mirror of Smoke. Také mobilní verze nabízí neobvyklý pohled shora, výbornou grafiku a skvělou kombinaci akce a logických hádanek. Během hry je možné vylepšovat schopnosti postavy a získávat nové zbraně.

 

Pokud jste majitelem nějaké Xperie, můžete si hru Lara Croft: Guardian of Light stáhnout z Google Play Store za příjemnou cenu 32 Kč. Zatím však nevíme, zda hra obsahuje také mikroplatby nebo za danou částku získáte plnou hru bez dalších omezeních.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

6 KOMENTÁŘE

  1. Tato aplikace není kompatibilní se žádným z vašich zařízení.

    Sony Ericsson SK17i
    Tato položka není kompatibilní s vaším zařízením.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here