Konečně jsme se dočkali. Shadowrun Returns přichází s velkými ambicemi na Android

1

Shadowrun Returns

Na tablety s operačním systémem Android konečně po dlouhém čekání zavítala hra s názvem Shadowrun Returns. Herní projekt byl podporován veřejností na Kickstarter, kde si vývojáři přáli 400 tisíc dolarů (7,6 miliónů korun), nakonec získali 1,8 miliónů dolarů (přes 34 miliónů korun).

Jedná se o tahové strategické RPG s dotykovým ovládáním. Dostáváte se do roku 2054, kdy se probouzí silné stvoření mýtů a legend. Magie se vrací zpět do našeho světa. Můžete se těšit na elfy, trolly, trpaslíky, nebo orky. Dokončení celé kampaně vám zabere přes 12 hodin herní zábavy, při které využijete více než 350 zbraní, kouzel a schopností.

Shadowrun Returns

Na zahraničním portálu Game Informer byl titul Shadowrun Returns ohodnocen známkou 8,5 z 10. Stažení této hry vám sníží datový limit internetu o 366MB a výsledná instalace zabírá přibližně 1,7 GB. Zahrajete si ji již na verzi Android 4.0 a vyšší.

Možná vás překvapí, že i přes štědrost veřejnosti je hra dostupná za necelých 200 korun na Google Play. Majitelé ji však hodnotí velmi kladně, proto se zdá, že za ty peníze jednoduše stojí.

Zdroj: AndroidPolice

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here