Kairosoft vydal novou hru Dream House Days. Ke stažení je zdarma

0

dream house days

Japonské vývojářské studio Kairosoft vydalo další hru Dream House Days. Na rozdíl od předchozích titulů je novinka nabízena zdarma, obsahuje však poměrně velké množství reklam, které je možno za necelé 4 dolary (75 Kč) zcela odstranit pomocí mikrotransakcí v aplikaci.

Ve hře Dream House Days je vaším úkolem spravovat a pronajímat luxusní byty ve vašem výškovém domě. Kromě správy financí a vybavení bytů na vás čekají interakce s jednotlivými obyvateli domu. Nechybí ani pro Kairosoft typická pixelizovaná grafika a dokonalé zpracování herního systému až do nejmenších detailů. Novinkou jsou sociální prvky, které umožňují do hry zapojit vaše přátelé. Pokud vás nová hra Dream House Days od Kairosoft zaujala, můžete si ji bezplatně stáhnout z Google Play Store.

dream house days 1 dream house days 2 dream house days 3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Vývojářské studio Kairosoft má ve své nabídce ještě mnoho her, které jsou dostupné jen v japonštině. Na překlad do angličtiny čekají například simulátory redakce novin, cukrárny, arkádového herního centra, animačního studia a ninja vesnice.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here