Infinite Flight Simulator – nepříjemná informace o multiplayeru

0

infinite flight ajhkjsdhfkjsf (1)
Flying development studio, nám opět podává porci nových informací o chystaném multiplayeru do hry Infinite Flyght. Vývojáři se na svém webu rozepsali o věcech týkající se morálky v online vzdušném prostoru. Základem bude bilance vaší letecké pověsti. Každý hráč když vstoupí do Multiplayerového režimu, bude mít na svém kontě bilanci 50%. Ke zlepšení hráčovy pověsti budou potřeba dvě základní věci, a to počet nalétaných hodin a úspěšnost vašich přistání.

infinite flight ajhkjsdhfkjsf (3)infinite flight ajhkjsdhfkjsf (2)

Samozřejmě při nedodržování pravidel půjdou procenta dolů a zde je těch aspektů trochu víc. Mezi ně patří, překračování rychlostních limitů při pojíždění, překročení maximální rychlosti pod úrovní 10. 000 stop, přistání na nevhodné dráze pro váš typ letadla, létání do pro vás zakázaného vzdušného prostoru, nebo třeba provádění akrobatických kousků v blízkosti letišť.

infinite flight ajhkjsdhfkjsf (5)infinite flight ajhkjsdhfkjsf (4)

Poslední, ne už tak dobrou zprávou je, že hra pro více hráčů nebude zdarma, jak se původně předpokládalo. Vývojáři se vyjádřili tak, že by rádi poskytli multiplayer svým hráčům bez jakýchkoliv poplatků, ale nákladný provoz serverů jim to nedovoluje. Konkrétní výši poplatků zatím neuveřejnili.

Informace o starších aktualizacích:

Infinite Flight (1.4.0)
-Infinite Flight (1.3.0)
Infinite Flight (1.2.2)
Infinite Flight (1.1.4)
-Infinite Flight (1.1.1)
-Infinite Flight [RECENZE]

Další články o Infinite Flight:

 Nové informace o multiplayeru  (8.4.2014)
– Spekulace o připravované aktualizaci (20.2.2013)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here