Infinite Flight Simulator – Multiplayer přichází, kdo šetří, nezahraje si

0

infinite flight live hlavička pruser kopie

Aktualizace, na kterou všichni fanoušci Infinite Flight Simulatoru čekali se blíží. Měla by dorazit během zítřka na Android a příští týden na iOS a přinést tolik očekávaný multiplayer. Po zprávě z minulého měsíce, kdy vývojáři vysvětlili fungování vzdušného prostoru ve hře pro více hráčů, zde máme velkou ránu. Jak už jsme vás informovali, multiplayer nebude zadarmo a levný už vůbec ne. Budete si moct vybrat ze dvou možných poplatků a to jednou měsíčně, nebo jednou ročně.

InfiniteFlight_2014-08-18-20-44-44InfiniteFlight_2014-08-18-22-37-29

Měsíční poplatek činí 4,99 dolarů tedy sto korun a roční vás vyjde na 49,99 dolarů, což je vpřepočtu přes tisíc korun. Zda je to moc nebo málo posuďte sami. K ročnímu předplatnému přidají vývojáři kompletní seznam letadel a regionů, které můžete použít v rámci multiplayeru.

Odezva od hráčů na sebe nenechala dlouho čekat. Zpráva nejvíce naštvala hráče, kteří si už jednou koupili do hry pro jednoho hráče letedla a regiony za spoustu peněz, například za cca 100 dolarů a nyní by měli platit znovu, pokud by chtěli využít všechny možnosti. Oproti tomu hráči, který si hru pouze koupil a dále si ji už nerozšiřoval, bude stačit 50 dolarů a bude mít stejné výhody jako hráč, který už do hry investovali dvojnásobek. Jestli bude investice do „Infinite Flight Live“, což je oficiální název multiplayeru, dobrou volbou zjistíme už velmi brzy.

Infinite Flight Simulator spodní hlavička

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here