Indie Gala 2 – další balík indie her za cenu, kterou si sami určíte

0

Valná většina očekávaných mobilů je již představena, všechny novinky Androidu 4.1 Jelly Bean jsou známy a i ty letní slevy na většině digitálních distribucí pomalu končí, celkově by se tak dalo říci, že to digitálním, hlavně pak tom Androidím světě zas na čas pomalu utichá.

Naštěstí se to však alespoň prozatím jen zdá, například dnes ráno se totiž objevilo druhé vydání populární akce Indie Gala Mobile, skrze které lze koupit pár povedených indie her za cenu, kterou si sami určíte.

Stejně jako minule, je trojice her dostupná doslova za jakoukoliv cenu budete ochotni dát, pokud však zaplatíte více, než je aktuální průměr, tak dostanete další 3 hry pro Android, 3 hry pro Windows a OSX, soundtrack k LittleStar Wars a zatím nepředstavený bonus navíc. Nezměněná zůstala také možnost navolit, kolik ze zaplacené částky půjde vývojářům, kolik na charitu a kolik společnosti zastřešující samotný projekt.

Indie Gala Mobile 2 poběží ještě 6 dní, vzhledem ke stále se zvyšující průměrné ceně a zajisté vyčerpaným peněženkám po steam summer sales, ale doporučuji kupovat, co nejdříve.

Základní hry (Android):

Při platbě více než je aktuální průměr:

Zdroj: indiegala via aspin

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here