Hunger Games: Panem Run – zažijte hladové hry na vlastní kůži

8

Film Hladové hry (v originálním znění Hunger Games) je natočen podle třídílné knižní předlohy od Suzzane Collins. První díl si vysloužil na stříbrném plátně velké uznání a již tento týden se v našich kinech začalo promítat i pokračování. Hunger Games si však můžete užít i ve svých mobilních zařízeních.

V Google Play Store se totiž objevila hra s touto tématikou. Konkrétně ji vyvinula společnost Reliance Games a je oficiální hrou pro druhý díl The Hunger Games: Catching Fire. Jako žánr se řadí mezi akční arkádu, ve které budete účastníky běhu ve třech z celkových dvanácti okresů Panem.

Tyto okresy budou součástí náhodně generovaných úrovní. Během svého běhu budete sbírat předměty a dočkáte se i střelby z luku. Čím více jich zkompletujete, tím lepší bude vaše herní skóre. Graficky nevypadá tento herní titul Hunger Games: Panem Run vůbec špatně a jistě vás i potěší, že je nabízen zcela zdarma.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: Google Play a AndroidGuys

8 KOMENTÁŘE

  • Odkaz je funkční. Instaloval jsem ji vlastnoručně přes Google Play Store. Nejspíše nemáte kompatibilní zařízení.

    • Když najedete na Google Play, tak pod názvem hry naleznete informaci, zdali je kompatibilní s Vaším zařízením (pokud jste přihlášen ke Googlu).

     • To asi snad vi každej, ne? Hlavně, když to při pokusu o instalaci oznámí v novém okně.
      S takovýma radama běžte do háje, všeználkové….
      Stále jsem se nikde nedozvěděl, JAKÁ ZAŘÍZENÍ „JSOU“ PODPOROVÁNA !! A vývojář se stále neozval.

     • Autor článku se vám snaží vyjít vstříc, ale nevíme jak vám můžeme pomoci. Vývojáři nezpřístupnili seznam podporovaných zařízení, takže jediný způsob je ten, jak popisuje kolega. Pokud ani tak nejste spokojen, můžeme vás jedině odkázat na stránky výrobce do sekce podpory, pokud jste již neučinil. Děkuji, pěkný den.

     • V prvním komentáři jste psal, že to přes Google Play nejde. Nikde jste nepsal nic o tom, že nemáte kompatibilní zařízení, proto jsem Vám popisoval toto řešení, jelikož vím, že hra je přes Google Play funkční.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here