Humble Weekly Sale – čtveřice skvělých her pro Android a další platformy za libovolnou cenu

0

HIB_WS

Oblíbená akce Humble Bundle nabízející již tradičně skupinu multiplatformních her za cenu, kterou si sami určíte, je zase zpátky. V rámci takzvaného týdenního výprodeje aktuálně nabízí pětici titulů od nezávislých vývojářů 11 bit studios.

V nabízeném balíku je konkrétně povedená tower defence série Anomaly Warzone, zastoupená trojicí titulů, jednoduchá hříčka Funky Sumgglers, ve které si zahrajete za kontrolora scannerů na letišti, a kouzelná skákačková adventura Sleepwalker’s Journey.

Na rozdíl od většiny ostatních akcí Humble Bundle je ovšem nutno podotknout, že Steam klíč je dostupný pouze pro Anomaly Warzone Earth, což je také jediná hra z balíku, která nemá verzi pro Android. Anomaly Korea a model mecha z téže hry pro 3D tiskárnu je pak dostupný pouze těm, kteří zaplatí více než aktuálně průměrnou částku.

Jinak je vše při starém. Za balík můžete zaplatit doslova, kolik chcete, ke všem hrám je dostupný soundtrack a verze pro všechny operační systémy, tedy Linux, OSX, Windows a vyjma již zmíněné Anomaly Warzone Earth i Android. Zaplacenou částku můžete samozřejmě libovolně rozdělit mezi vývojáře, společnost stojící za Humble Bundle a dvojici dobře známých charit.

V kontextu Androidu se ještě hodí připomenout, že jednotlivé hry lze snadněji stáhnout a následně i aktualizovat skrze oficiální Humble Bundle aplikaci, jejíž instalační .apk balíček můžete stáhnout zde.

A nakonec jen tak pro srovnání, na Google Play byste za čtveřici her bez verzí pro osobní počítače a soundtracky zaplatili více než 200 korun českých.

Humble Weekly Sale

Hry z balíčku pro srovnání na Google Play.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj & odkaz: Humble Weekly Sale Bundle

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here