Humble Indie Bundle for Android 5.0 – nové hry, stejná (dobrovolná) cena!

0

HIB

Po dlouhých 5 měsících od posledního Humble Indie Bundle for Android 4 je populární projekt, nabízející sadu multiplatformních her za cenu, kterou si sami určíte, zpátky. A stejně jako minule ve formě dobré, ne-li dokonce vynikající.

Hned od začátku totiž prakticky za libovolnou cenu nabízí balíček čtveřice her, který zahrnuje takové klasiky jako arkádovou, na základě uživatelské hudby generovanou, sřílečku Beat Hazard Ultra, planetární chytačku Solar a další dvě neméně úžasné hry.

Pokud zaplatíte více, než je aktuální průměr, tak navíc dostanete, v dnešních dnech do nebes vychvalovanou, hypnotickou, postřehovou šílenost Super Hexagon a asi nejznámější tower defence hru s kooperační hrou pro více hráčů skrze snad všechny známé platformy – Dungeon Defenders.

Ke všem hrám je navíc k dispozici kompletní soundtrack (MP3 / FLAC) a závislosti na tom, jak je jaká hra zrovna multiplatformní, i verze pro různé operační systémy. Většinu her si tak užijete jak na Androidu, tak na Windows, Linuxu a iOS. Již tradičně samozřejmě nechybí aktivační klíče na steam.

A aby toho nebylo málo, tak při placení je možné libovolně určit, jaká část vašich peněz půjde jednotlivým vývojářům, společnosti, která Humble Indie Bundle organizuje, a dvěma charitám – Child’s Play Charity a Electronic Frontier Foundation.

Standardní balík her:

  • Beat Hazard Ultra –arkádová střílečka generovaná na základě uživatelem vybrané hudby
  • Dynamite      Jack – vylepšený bomberman
  • Solar 2 – logická hříčka, ve které máte za cíl pochytat vlastní solární systém
  • NightSky HD – logická plošinovka s krásnou grafikou a neméně úžasným hudebním doprovodem

Po zaplacení nadprůměrné ceny:

  • Super      Hexagon – šílená postřehová hra s vskutku hypnotizující grafikou i      hudbou
  • Dungeon Defenders + DLC – ve své době jedna z prvních Unreal 3D her; dnes zřejmě nejrozšířenější coop tak trochu tower defence  hra dostupná na snad všechny platformy

httpv://www.youtube.com/watch?v=NQfkrNHbs1Q

Humble Bundle with Android 5

Zdroj: Humble Indie Bundle

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here