Humble Indie Bundle for Android 2: další čtveřice opravdu multiplatformních her za tolik kolik zaplatíte

0

Populární projekt Humble Indie Bundle je zpátky a stejně jako minule opravdu multiplatformě, tedy jak pro Android, tak i Windows, Linux a MacOS.

Pro ty z Vás co nevědí, v rámci Humble Indie Bundle je vždy nabízena čtveřice indie her, za cenu kterou si sami určíte. To navíc s možností stažení hry bez jakékoliv DRM ochrany a ve většině případů i se steam redeem kódem.

Nabízeny jsou tentokráte poměrně zajímavé kousky, logická dvojice Zen Bound 2 a Cogs, skákačka Canabalt (nově s módem pro dva hráče) a hard core RPG Avadon: The Black Fortress (na Androidu pouze pro tablety). Pokud navíc zaplatíte víc než je aktuální průměr (v době psaní článku $5.54), tak dostanete navíc ještě zábavnou hříčku Swords & Soldiers.

Rozhodně tak na nic nečekejte a stahujte, nejenže totiž dostanete čtveřici (případně pětici) her za takřka pakatel (normální cena balíku by byla $54), ale navíc si je budete moci zahrát na všech platformách, a aby toho nebylo málo tak ještě pomůžete charitě. A to se už opravdu vyplatí!

zdroj & link: Humble Indie Bundle

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here