Hra The Walking Dead: Assault se objevila v Google Play

0

The Walking Dead Assault 1

Pro Android byla tento víkend vydána hra s názvem The Walking Dead: Assault inspirovaná stejnojmenným komiksem, podle kterého byl následně natočen televizní seriál. Fanoušci tohoto postapokalyptického příběhu tak mají po vydání traileru ke čtvrté sezóně seriálu další důvod k radosti.

The Walking Dead: Assault je hrou s pohledem shora, která zdařile kombinuje prvky akce i strategie. Vaším úkolem je řídit skupinku přeživších ve svět plném krvelačných chodců (walkers), jak zombie pojmenovali tvůrci série. Hra však není postavena jen na bezhlavém střílení, ale třeba také na shánění zásob, munice či záchraně dalších živých osob.

The Walking Dead: Assault si můžete stáhnout z Google Play Store za 3 dolary, v přepočtu necelých 60 Kč. V současné době hra obsahuje jen jednu epizodu s názvem „Days Gone Bye“ zahrnující jedenáct misí, ale v budoucnu vývojáři jistě přidají další. Pokud se nemůžete rozhodnout, zda do nákupu hry investovat, počkejte na naší recenzi, která by měla vyjít v nejbližší době.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

http://www.youtube.com/watch?v=yTnBq2qT9NA

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here