Hra Layton Brothers Mystery Room míří po iOS i na Android

0

Layton Brothers Mystery Room

Profesor Layton se proslavil svou herní sérií na Nintendu DS a 3DS. Nyní je však dispozici i na mobilním operačním systému Android. Hra s názvem Layton Brothers Mystery Room se řadí mezi puzzle hry a je k dispozici zdarma na Google Play Store.

Před třemi měsíci měl herní titul premiéru na iOS. Tentokrát však míří i na náš oblíbený Android. Hráč si může vybrat mezi třemi postavami. Kromě syna profesora Laytona je na výběr Lucy Baker a Alfendi Layton.

Neočekávejte nějaký 3D grafický požitek. Grafika je totiž pěkná, ale jednoduchá. Příběh se přitom bude zaměřovat na vyšetřování, kdy hráči budou vyslýchat svědky, nacházet důkazy a postupně se dostávat až k vrahovi.

Layton Brothers Mystery Room si můžete stáhnout zdarma na Google Play Store, ale je umožněno hrát pouze prolog a první dva případy hry. Dále je k dispozici celkem sedm dalších případů, ale za ty si již musíte zaplatit. Třetí až šestý případ vás vyjde na 3 dolary, tedy na necelých 60 korun. Sedmý až devátý pak na 2 dolary, tedy necelých 40 korun.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here