Hra | Brave Frontier

0

      brave frontier1

Brave Frontier je klasické tahové RPG odehrávající se v mystickém světě Grand Gaia. Tento svět, společně s jeho historií, vám bude představen v úvodním videu a bude se kolem něj točit celý příběh. Hlavním úkolem totiž je jeho záchrana z hrozícího nebezpečí a to prostřednictvím nezkušeného, avšak talentovaného hrdiny pod vaší kontrolou.

Na začátku budete mít k dispozici na výběr ze čtyř charakterů; hrdinu reprezentujícího element země, ohně, vzduchu a vody. Všechna stvoření ve hře se pak řídí tímto a dalšíma dvěma elementy, světlem a tmou. Přítomnost těchto prvků tvoří souboje ve stylu kámen/nůžky/papír a nutí vás tedy takticky uvažovat. Například hned jeden z počátečních questů se odehrává v ohnivé jeskyni, a tak v případě, že jste si vybrali vodní charakter, budete mít samozřejmě větší šance zvítězit.

brave frontier3

Každý z týmů se může skládat až z šesti jednotek, jedna je váš hrdina a zbylé jsou vaše zálohy, přičemž mezi jednotlivými questy můžete tým různě upravovat a pokud už jste v průběhu  získali více postav, je dokonce možné je slučovat v silnější.  Samotné bitvy jsou na tahy a na výběr jsou standardní akce, jako útok, obrana, použití předmětu nebo speciální schopnosti, ale tím výčet končí, možnosti tedy nejsou nijak zvlášť bohaté.

brave frontier4brave frontier5

Ve hře najdete tři hlavní měny- zel, karmu a gemy. Zel se vám bude hodit k vylepšování jednotek, karma k nákupu lepšího vybavení a gemy využijete v in-app nákupech. Gemy zároveň poslouží k léčení a oživování jednotek, používat je kromě vás můžou ale i silnější nepřátelé. Plnění úkolů vyžaduje vždy energii, kterou můžete taktéž doplnit pomocí gemů a nebo prostě a jednoduše počkat, než se obnoví sama.

brave frontier7brave frontier2

Kromě klasických úkolů si můžete rovněž zabojovat v Aréně proti reálným soupeřům, nebo třeba hrát mise ve Vortexu, kde můžete získat spoustu užitečných a mocných předmětů, bohužel ale na úkor energie.

Grafika

Animace jsou dostatečně plynulé a jde vidět, že si tvůrci  dali na estetice záležet. Retro grafika je určitě zajímavá a na barevnosti se tedy rozhodně nešetřilo. Co bych ale vytkla jsou zbytečně velké „přihrádky“ s bojovníky a předměty v průběhu boje.

Rychlost

Ačkoliv doba načítání patří obvykle u Android her spíše k slabším stránkám, Brave Frontier, zdá se, nemá s tímto problém. Hra je navíc poměrně stabilní, vzhledem k tomu, že jsem nezaznamenala žádný pád.

Cena

Hra jako taková je ke stažení zdarma, in-app nákupy vás přijdou na dolar, za nejlevnější a až 65 dolarů za ty nejdražší

Připojení

Brave Frontier je určitě zábava na delší čas, ovšem pokud se chystáte si ji vzít třeba na cesty, je třeba zdůraznit, že vyžaduje trvalé připojení k internetu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here