High Tech Racing (HTR) – autodráha ve vašem Androidu

0

Vzpomínáte na svá dětská léta, kdy jste si hráli s autodráhou? Své vzpomínky si můžete oživit v netradiční závodní hře High Tech Racing (HTR). Skutečnému originálu se sice hra zdaleka nevyrovná, ale můžete si jí zato stáhnout zcela zdarma.

Cíl hry zůstává stejný jako u klasické autodráhy: pomocí ovladače dodávat auto takové množství energie, aby bylo rychlejší než soupeři a zároveň nevyjelo v zatáčce z dráhy. Virtuální ovladač v pravé části displeje ovládáte držením prstu kdekoliv na displeji. Čím je váš prst výše, tím rychleji auto jede. V nastavení můžete kromě zvuků změnit úhel kamery a obtížnost hry.

 

High Tech Racing nabízí několik režimů hry. V Championship musíte vždy dokončit závod na prvním místě, abyste odemkli další. V části Extra Tracks najdete několik dalších tratí, navíc další postupně přibývají při aktualizacích hry. K dispozici je také online multiplayer, během testování hry se mi ale nepodařilo připojit k žádnému serveru.

Za výsledky v závodech získáváte virtuální peníze, díky kterým můžete vylepšovat vlastnosti vašeho vozu nákupem nových dílů. Peníze je možné získat také splněním různých úkolů reklamních partnerů (např. stažením určité aplikace) nebo nákupem pomocí platební karty přes váš Google účet.

 

Zajímavou funkcí hry High Tech Racing je také vytváření vlastních závodních tratí. Na první pohled se sice ovládání může zdát nepřehledné, jakmile si na něj ale zvyknete, lze vytvořit prakticky libovolnou virtuální autodráhu se zatáčkami, zúženími, skokánky a dalšími zajímavými prvky. Jedinou nevýhodou může být fakt, že některé nadstandardní prvky autodráh jsou zpoplatněny.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here