Herní titul Racing Rivals oznámen kromě iOS i pro Android

3

Racing Rivals

Další pozitivní zpráva, která pro fanoušky mobilního operačního systému Android zazněla na Samsung Developer Conference v San Francisku, se týkala herního titulu Racing Rivals. Ten byl v srpnu oznámen pro konkurenční systém iOS, ale hráči na Androidu již mohou také jásat.

Hra pak nabízí systém závodů, kdy se jednotliví závodníci postaví proti sobě v reálném čase a samozřejmě i s reálnými vozidly. Dále se můžete těšit na tuning aut, díky kterému budete své závodní vozidlo přetvářet k obrazu svému, jak v oblasti výkonu, tak i vzhledu.

V Racing Rivals můžete závodit i za reálné peníze, respektive sázet na svou výhru v daném závodě. Tento herní závodní titul má již brzy dorazit do obchodu Google Play. Jakmile se tak stane, určitě vás o tom budeme informovat.

Zdroj: AndroidCentral

3 KOMENTÁŘE

    • Pokud to budu srovnávat s iOS, kde je potřeba minimálně iPhone 4, tak by Galaxy S 2 měl vyhovovat. Samozřejmě záleží na vývojářích, jakou podporu uživatelům dopřejí.

  1. dalsi drag zavody? co je na takovych hrach tak zajimave? da se tam pri zavode delat i neco jinyho nez jen mackat 1 tlacitko na prerazeni o stupen vys? nebo to je hlavne o tuningu a to ostatni je uz jen omacka?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here