GTA: Liberty City Stories jsou dostupné v Google Play

0

Snad všichni hráči (ať už mobilní či počítačoví/konzoloví) slyšeli aspoň jednou o sérii Grand Theft Auto (zkráceně GTA) od studia Rockstar. Ono zmíněné studio už vydalo několik starších her ze série GTA i pro mobilní zařízení.

http://www.youtube.com/watch?v=mx0OdbsLlW8

V tomto titulu se vrátíme zpět do dějiště třetího dílu, Liberty City, kde se chopíme Toniho Ciprianiho, který je bývalý důvěrník rodiny Leoneů a nyní opouští svůj úkryt, v němž strávil nějaký čas poté, co zabil jednoho z členů mafie.  V ulicích Liberty City nyní panuje chaos, znesvářené rodiny totiž bojují o nadvládu a město se začíná hroutit pod tíhou politické korupce, organizovaného zločinu, obchodování s drogami a odborářských stávek. Toni se snaží dostat metropoli pod kontrolu Leoneů, v cestě mu však stojí nepříčetní zabijáci, zvrhlí milionáři, cyničtí politici a dokonce i jeho vlastní matka.

GTA LCS

 

Speciálně pro mobilní platformy byly vylepšeny modely postav a byly přidány textury s vysokým rozlišením. Zlepšeny byly rovněž světelné efekty a vykreslování stínů v reálném čase. Byla prodloužena vykreslovací vzdálenost, přepracováno ovládaní pro dotykové obrazovky a dokonce i podpora fyzického ovladače. Pokud máte strach o své uložené pozice, tak se nemusíte bát, protože pozice jsou ukládány na cloudové úložiště, jenž je propojené s Rockstar Social Clubem.

GTA LCS1

Hra se aktuálně prodává se 40% promo slevou za 120 korun, takže pokud si chcete Liberty City Stories zahrát, tak rozhodně neváhejte.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

GTA LCS 2

Zdroj 1, Zdroj 2 Zdroj 3

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here