GlowPuzzle – spojujte svítící body

7

Jedna z nejjednodušších, leč možná nejzábavnějších her na AndroidMarketu. Jediným cílem je spojit všechny body po předem vyznačených cestách. Vše musí být na jeden tah, každá cesta jde projít jen jednou, a pokud se pokusíte spojit body po jiné, než vyznačené cestě, prohrajete. V případě záseku se  pod ikonou žárovky nachází nápověda. Je také důležité upozornit, že hra se ukládá při vypnutí, takže pokud používáte task-manager a aplikaci killnete, hrozí ztráta postupu. Pro hru vycházejí pravidelné updaty s novými levely, momentálně je jich 310.

A takhle to dopadne, když jste úžasní Takhle to vypadá když nejedete podle pravidel

QR kód
Zdarma

7 KOMENTÁŘE

  1. 2J.A co používáte za telefon / ROM? Mě to jde na Samsung Galaxy S (Darky’s ROM) naprosto bez problémů, a to jak přes QR tak na marketu po zadání ‚GlowPuzzle‘.

  2. Používám HTC Wildfire A3333 + Android 2.2.1.
    Zkoušel jsem to znovu a stále mi to ni nenajde… Tak nevím, možná to pro tento mobil není dostupné…(?)

  3. Je dost možné že hra není dělána pro nižší rozlišení. S tím však nemohu nic udělat, v redakci máme jen SGS, na kterém testujeme.

  4. Státnete si na marketu aplikaci barcode scanet, pomocí níž poté oskenujete QR kód. Pokud Vám tu nic nenajde, je možné že aplikace není určena pro Váš telefon. Je dost možné že je k dispozici jen pro rozlišení 800×480, to však nemohu s jistotou potvrdit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here