GameTanium – zaplaťte paušál a stahujte hry pro Android bez omezení

1

GameTanium je nově spuštěný obchod s hrami pro Android, který zaujme způsobem placení za stažené aplikace. Neplatíte totiž za každou aplikaci zvlášť, jako v běžném Android Marketu, ale měsíční poplatek, za který můžete stahovat neomezené množství her. Nabídka titulů je vzhledem k tomu, že je služba úplnou novinkou poměrně široká a podle provozovatelů se bude rozšiřovat. Ze současných 75 by na konci roku mělo být v GameTanium více než 200 her. V obchodě naleznete známé i méně známé hry přehledně rozdělené do kategorií. Pochopitelně ale nečekejte herní 3D trháky např. od Gameloftu.

A jak to všechno funguje? Stáhnete si zdarma aplikaci GameTanium do svého telefonu. Po jejím spuštění se přihlásíte a zaplatíte měsíční poplatek 4,99 dolarů (87 Kč). Potom můžete stahovat libovolné množství her z nabídky zdarma.

I bez placení si službu můžete vyzkoušet, stačí jen stáhnout už zmiňovanou aplikaci a spustit jí. Jako Guest (host) můžete můžete stahovat a instalovat hry z nabídky. Tento trial režim je však časově omezen.

1 komentář

  1. To je velice zajímavé. Zajímalo by mě, jestli je možné hry hrát i po té co přestanete platit ten měsíční paušál. To by se pak vyplatilo si to zaplatit jenom na měsic, postahovat her co to pujde a pak jen další měsíce vesele hrát 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here