Gameloft poodhalil nové informace o chystaném Dungeon Hunter 4

0

dungeonhunter33

PAX East neboli Penny Arcade Expo East je sice festival zaměřený spíše na počítačové, konzolové a poměrně překvapivě i deskové hry. To ovšem neznamená, že by se na něm nemohli objevit i hry mobilní, určené třeba pro Android a iOS.

A právě to se také na letošním ročníku stalo. Na právě probíhajícím PAX East konkrétně vystoupil Gameloft a představil na něm několik novinek, které přinese v chystaném pokračování oblíbené akční RPG série Dungeon Hunter s pořadovým číslem čtyři.

Například jsme se dozvěděli, že hra bude sice obsahovat bojové arény pro souboj hráče proti hráči, případně více hráčů spolu proti ze všech stan valící se hordě nepřátel, tak hlavní důraz bude, stejně jako dříve u prvních dílů, kladen na klasické prozkoumávání a čištění dungeonů v rámci klasické kampaně.

K plnění tohoto ušlechtilého úkolu na sebe budete moci vzít podobu jednoho z čtveřice hrdinů: bojového mága, průzkumníka, klasického válečníka a mistra čepele (blademaster). Každá třída bude samozřejmě dostupná jak v dámské, tak i pánské variantě.

Na rozdíl od prvních dvou dílů bude bohužel čtyřka, stejně jako trojka, freemium titul. Bude tedy dostupná zdarma s tím, že v ní budete případně utrácet za ingame předměty. Naštěstí by ale utrácení reálných peněz nemělo být podmínkou, premium herní měnu by totiž, i když pomaleji, mělo jít získat i pouhým postupem ve hře. Je ale otázkou, nakolik to bude pravda, podle některých zdrojů měl být totiž Dungeon Hunter 4 původně placenou hrou a na freemium byl jen natvrdo přepracován, což znamená, že v něm freemium nejspíše nebude úplně šetrně implementováno.

Zdroj: Droidgamers

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here