Brothers In Arms 2 od Gameloft zdarma v Android marketu

7

Brothers In Arms 2

Dnes se na Android marketu objevila hra Brothers In Arms 2 můžete si zahrát oslavovanou řadu Brothers in Arms zdarma. Hra Vás zavede na nejrušnější a nejvýbušnější válečné fronty druhé světové války, během 50 misí se dostanete do Pacifiku, Normandie, severní Afriky, Německa a na Sicílie.

Hru můžete hrát buď v režimu příběhu nebo režimu hry pro více hráčů ve 3 různých režimech (všichni proti všem, týmový deathmatch a dominace).Můžete se připojit místně přes Bluetooth nebo se pomocí Wi-Fi připojit k Internetu a bojovat s přáteli, ať už jsou kdekoli. Během hry budete získávat psí známky a zkušenosti, pomocí kterých můžete odemknout spoustu extra věcí a vybavení pro svého vojáka, nebo si můžete zakoupit medaile, se kterými odemknete extra vybavení také.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

7 KOMENTÁŘE

    • Ne mám:-) je to Liberty Tab G100 a to je klon Aceru Iconia A500 a je v podporovaných zařízeních. Problém je, že mi to píše, že na daném místě tu hru v marketu nenalezl, když dám instalaci….:-(

  1. nevíte co a jak na sicili ve 2 levelu kde je časový limit snad k dobití bunkru nějak mi to nejde a ty ssáci mě vždycky odstřelí…..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here