Fun Run – zábavná skákačka pro více hráčů

1

Skákačky pro Android nejsou žádnou raritou, jen málokteré z nich však obsahují online multiplayer. Hru s názvem Fun Run si mohou zahrát až čtyři hráči najednou, a to bez ohledu na to, zda mají telefon s Androidem či iOS.

Závodníky jsou roztomilá zvířátka, která během hry sbírají nejrůznější zbraně sloužící ke zpomalení protiviníků. K bednách s otazníkem se však kromě blesků, pastí, ozubených kol z cirkulárek a dalších zbraní ukrývají také štíty a zrychlující bonusy. K hraní vám stačí dvě tlačítka: vlevo na používání bonusů a vpravo pro skákání. Vítězem se samozřejmě stává ten, kdo do cíle doběhne jako první. Čím lepší výsledek, tím více zlaťáků za závod dostanete. Za zlaťáky si můžete kupovat jiné postavičky či nejrůznější vizuální vylepšení pro svého závodníka.

Ve hře je k dispozici několik map. Před každým multiplayerovým závodem si hráči mohou odhlasovat, jakou ze dvou tratí chtějí. Registrace do hry není nutná, umožní vám však hraní na jiném zařízení ze stejného účtu. Hru si můžete stáhnout a hrát zdarma, ani zde však nechybí možnost zakoupení zlaťáků za reálné peníze.

http://www.youtube.com/watch?v=nsrwF8dPjBc

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here