Flappy Bird se vrátí v srpnu, tentokrát i s multiplayerem

0

Hra, která zaznamenala velké množství stažení a začala svému majiteli velmi slušně vydělávat, byla brzy stažena z Google Play a uživatelé si ji tak mohli opatřit jen neoficiální cestou. Mluvilo se o hrozbě možných právních sporů, vnitřním psychickém tlaku na vývojáře. Ten sám pro Forbes uvedl, že tak učinil, protože se lidé stávali na hře závislí. Kde je pravda je teď asi jedno. Důležitá zpráva pro fanoušky je zřejmá – od srpna si zahrajete zase.

Flappy-Bird

Dong Nguyen, který hru vytvořil poprvé, potvrdil pro CNBC, že se jejího opětovného vydání dočkáme v srpnu. Tentokrát by hra měla obsahovat multiplayer a být méně návyková. Lidé se na ní podle jeho slov stávali závislí a prvotní myšlenka hraní po několik málo minut na krátké zabavení se nekonala. Jemu samotnému prý zničila jeho jednoduchý život.

Nyní údajně přišel na to, jak hru udělat méně návykovou a snad i na to, jak ho ochránit od rychlého zbohatnutí. Jak toho chce dosáhnout není jisté. Vypadá to, že si na to budeme muset počkat do oficiálního vydání, abychom se to dozvěděli.

Zdroj: Androidandme

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here