FIFA 14 pro Android bude free-to-play

4

FIFA 14 ..df

Vývojáři z Electronic Art na letošním Gamescomu oficiálně prohlásili, že FIFA 14 pro Android a iOS bude free-to-play. Jak moc s touto metodou platby souhlasí fanoušci vývojáře očividně nezajímá. Nicméně většina z nás si už jistě zvykla, že EA a spousta dalších vývojářů, jednorázové platby za hry přestávají uznávat. Jak přesně z nás chtějí vývojáři vyloudit peníze už na Gamescomu nezaznělo.

fifa-2014-android-game-new-1fifa-2014-android-game-new-2
Pro připomenutí pár informací, které jsme už znali z dřívějška. FIFA 14 bude obsahovat přes 600 plně licencovaných týmů, přes 30 světových lig a vše se bude odehrávat na 34 detailně zpracovaných stadionech. Bude zde k dispozici zcela nové (swipe) ovládání, které výrazně ulehčí a zrychlí ovládání hráčů. Vydání hry, jako již tradičně, je naplánováno na podzim.

Zdroj: dg.com

4 KOMENTÁŘE

  1. free2play je pay2win a je to vcetne „dlc“ nejvetsi pohroma pro herni prumysl, co kdy prisla…. A nejlepsi je, kdyz jsu oznamena dlc a to jeste pred vydanim hry. Bejvavalo krasne, to co se deje dnes je carbage jako prase…

  2. Mam to nainstalovane na tablete prestigio multipad 2ultra duo 8.0. A hra mi ide pomaly,ako keby mi to tablet nechcel utiahnut.je to tym ze mam slaby tablet alebo moze byt na chybe aj nieco ine?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here