EA vydalo hry FIFA 12 a NBA JAM pro Android

0

EA včera vydalo dvě velké sportovní hry pro telefony s operačním systémem Android: fotbalovou FIFA 12 a basketbalové NBA JAM.

FIFA 12

Všechny milovníky fotbalu jistě potěší nová verze hry FIFA 12 pro Android, která nabízí 22 lig, přes 500 týmů a více než 15 000 hráčů z celého světa. A to vše s oficiálními licencemi.

Vývojáři se snažili o co nejautentičtější zpracování, kromě velmi dobré grafiky nechybí například 32 světových stadionů, které vznikly na základě skutečných předloh. FIFA 12 také přichází s novým schématem ovládání umožňujícím vést míč velmi přesně a provádět nejrůznější triky pomocí gest.

 
 

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

NBA JAM

Druhou novinkou od EA je basketbalová hra NBA JAM, která se na rozdíl od FIFA 12 nesnaží zprostředkovat co nejrealističtější zážitek, ale co nejvíce zábavy. NBA JAM pro Android totiž navazuje na původní arkádovou hru z devadesátých let minulého století.

K dispozici je 30 týmů z NBA s legendárními hráči, kteří se spolu utkají v netradiční hře 2 na 2. Za dobré výsledky navíc můžete odemknout skryté hráče a cheaty. Nechybí dokonce ani multiplayer přes Wi-Fi nebo Bluetooth. Celá hra je navíc doplněna o vtipné komentáře Tima Kitzrowa.

 
 

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here