EA se zaměřuje na high-end mobilní verzi populární střílečky Battlefield

4

Battlefield Bad Company 2

Ačkoliv se nacházíme na webu o Androidu, jistě jste se setkali, alespoň řada z vás, s konzolovou, nebo počítačovou verzí střílečky série Battlefield. Její nejnovější přírůstek se objeví na trhu již za týden, jedná se tedy o Battlefield 4, což podstatná část fanoušků vítá s nadšením. Nyní i pro vás, tedy mobilní nadšence máme zajímavou zprávu. EA připravuje i mobilní verzi této FPS hry.

Prezident Frank Gibeau ze společnosti Electronic Arts se rozpovídal v rozhovoru pro New York Times. Podle něho EA připravuje high-end mobilní verzi Battlefieldu, která by však neměla být dostupná pouze pro iOS, ale měli bychom se dočkat i my, skalní fanoušci a uživatelé Androidu. Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale vzhledem k tomu, že má Android drtivý podíl na trhu, by to nebylo nic překvapivého.

V tuto chvíli není jasné, zdali bude hra k dispozici zdarma s mikroplatbami, nebo si ji budeme muset zakoupit. Nicméně podle Franka Gibeau se EA snaží vytvořit multiplatformní multiplayer, ačkoliv sám uznává, že je to těžký úkol, kterého nikdo dříve nedosáhl. Také dodal, že to sebou nese velké riziko a potřebné investice.

Mobilní verze herních titulů RealRacing 3, Fifa 14, Dead Space, či Mass Effect: Infiltrator získaly velký úspěch. Teď můžeme pouze doufat, že toho dosáhne EA i s Battlefieldem.

Na obrázku se nachází hra Battlefield: Bad Company 2 pro iOS.

Zdroj: AndroidPolice a New York Times

4 KOMENTÁŘE

  1. Bože co to mele?! Multiplatformní mulťák zde už delší dobu, např. v českém Shadowgun: Deadzone. Když vidím, jak nové hry od EA jsou na začátku fajn a s novými updaty to jde do háje, tak ať to snad radši ani nevydávají (viz RR3 a NFS Most Wanted).

        • toto je pravda prvni verze RR3 byla delova to menu a vsechno ted je v tom jen zmatek seka se to pada to .. nechapu proc dali pryč prizpusobeni grafiky podle zařizeni a zaply v tom vsechny graficke prvky .. me to na 4 jadru jede krasne ale na 2 jadrove SGS2 se to sekalo desne a pak uz to ani spustit neslo

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here