Dungeon Hunter 3 zdarma na Google Play

11

Již delší dobu očekávané pokračování na Androidu již takřka legendární akční RPG série Dungeon Hunter s číslovkou tři se objevilo na oficiálním obchodě Google Play. Stejně jako nedávná střílečka z divokého západu Six Guns a výhledové i všechny do budoucna chystané tituly, i DH 3 vyšel naprosto zdarma.

Tedy, naprosto zdarma pouze z počátku, samozřejmě totiž obsahuje možnost zakoupení ingame předmětů za gameloft coins, které si mimo jiné můžete dokoupit i za reálné peníze. Dle slov vývojářů by však i tak měla jít hra dohrát bez utracení jediné koruny.

Pokud překousnete mnohými nenáviděný freemium model, tak jde prý o velmi povedené pokračování Dungeon Huntera 2, které Vás tentokráte zavede do 16 různých lokací hratelných v 5 stupních obtížnosti s jedním ze čtyř různých charakterů. Stoupl i počet ingame předmětů, který by se měl údajně pohybovat kolem 1 000.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

11 KOMENTÁŘE

  1. na transformeru take nejde nainstalovat z marketu. Ale pomoci Apk Downloaderu http://codekiem.com/2012/02/24/apk-downloader/ lze hru stahnout a hrat. Je to typicke pro Gameloft a EA hry.

  2. Já mam Iphone 4 a pařim jak o život, je to podle mě nejlepší hra vydaná na mobily. Ten multiplayer co k tomu přidali je ještě lepší 🙂

  3. Funguje DH3 na HTC Desire X? Jestli si ho mám koupit, nebo nějaký jiný mobil, který mi vezme B. NET Authenticator i DH3 zároveň 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here