Logická hra Dots nově také na Androidu

0

Velmi oblíbená puzzle hra z iOS Dots je nyní také dostupná pro Android. Po exkluzivním vydání hry pro platformu iOS, si ji můžeme stáhnout zdarma z Google play a  zahrát na svých Androidech. Hra si jistě podmaní nejednoho hráče.

V úvodu Vás hra provede trojicí ukázkových kol, kde se naučíte jak hrát hru. Princip je poměrně jednoduchý, Vaším úkolem je spojení co největšího počtu stejných barevných kuliček za 60 sekund, jak ve vertikální tak i horizontálním směru.  Kuličky automaticky po každém spojení zmizí a uvolní místo pro další náhodně barevné kuličky, takže Vám přibudou další možnosti spojení. Za každé spojení kuliček získáváte body, podaří-li se Vám spojit kuličky do geometrického tvaru např. čtverce, obdélníku získáváte automaticky bonus.

Dots Dots Dots

Hra nabízí také speciální herní mód Moves, ve kterém je Vaším úkolem nahráni co nejvyššího skóre během určitého počtu tahu. Dento herní mód doporučuji pokročilým hráčům.  Jestliže, Vás hra na co nejvyšší skóre omrzí, můžete si hru lokálně zahrát s kamarádem.

Tato hra je ideální do dopravních prostředků nebo na zastávky MHD, jen si dejte pozor na čas ať dobře vystoupíte či včas nastoupíte na Vás spoj.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here