Doodle jump znovu vydán na Google Play, tentokráte zdarma s ‚pořádnou androidí optimalizací‘

0

Doodle Jump icon

Ještě dlouho před velkým úspěchem rozzlobených ptáků, v dávných dobách roku 2010, žila, byla jedna, na svou dobu převelice populární, iOS hra Doodle Jump (naše starodávná recenze). Byla to hra opravu úspěšná, a proto se poměrně brzy dostala i na Android. Nepomohl jí tam však její původní tvůrce, nýbrž najaté studio RealArcade, a aby toho nebylo málo, tak si androidí verze hry, stejně jako původní iOS, navíc nechala cenovku s číslem 17 korun českých.

A oboje se tento týden po dlouhých třech letech změnilo. Autor původní iOS verze, Lima Sky, totiž na Google Play vydal vlastnoruční androidí port, který by měl na rozdíl od původní verze od RealArcade nabídnout, cituji: „pořádnou androidí optimlizaci“.

Nová verze je navíc, oproti té původní, dostupná zdarma s tím, že si na sebe bude vydělávat pouze reklamami. A aby na tom nebyli biti ti, co si původní verzi koupili za těžkých 17 korun, tak pokud nová verze zjistí, že je na telefonu nainstalovaná i ta původní, placená (odkaz na Google Play), tak přestane zobrazovat reklamu a odemkne 8 dodatečných témat.

Alespoň podle popisku se navíc zdá, že autor plánuje hru nadále podporovat a přidávat do ní nový obsah. S trochou štěstí se tak dočkáme znovuzrození legendy skákavého robota!

Doodle Jump je velmi jednoduchá, v podstatě nekonečná, hříčka, ve které nakláněním telefonu pohybujete s malým mimozemšťanem, který se snaží po malých platformách vyskákat co nejvýše. Na některých stupíncích se nacházejí vrtule, jat packy a další vybavení, které zrychluje pohyb vzhůru. Ve hře nechybí ani čas od času se vyskytující nepřátelé, kterým se je buďto potřeba uhnout, nebo je kliknutím na displej zničit.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

doodleJump

Zdroj: eurodroid via The Appside

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here