Doodle Jump – proskákejte se do vesmíru

14

Jednoduše geniální hra, která však zabaví na hodiny a hodiny, to je jeden z možných popisů hry Doodle Jump.

Celý koncept hry je opravdu jednoduchý, vaším cílem je vyskákat s doodlerem po plošinkách co nejvýše. Směr skákání řídíte pomocí akcelerometru nebo tlačítek na displeji, klepnutím na displej také střílíte po různorodých nepřátelích, zaměřování probíhá buďto automaticky nebo směrem k místu které jste zmáčkli. Při skákání můžete využít mnohé bonusy, ať jde o rakety, pružinové boty, či vrtulky, které Vás po-vynesou zas o kousek výše bez rizika, že spadnete.

Doodle Jump - proskákejte se džunglí Doodle Jump - menu

Hra nemá žádný konec, jediným cílem je doskákat co nejvýše, což znamená dosáhnout nejvyššího skóre, světový rekord se momentálně pohybuje okolo desítek milionů bodů, takže na jeho překonání si ze začátku můžete nechat zajít chuť. Hra také obsahuje pět různých grafických témat, které zaručí, že opravdu jen tak neomrzí. Jedinou nevýhodou je, že hra není zdarma, i tak výrazně doporučuji její zakoupení, ne nadarmo se stala jedno z nejprodávanějších a nejslavnějších her na iTunes roku 2009.

Abych se trochu pochlubil, můj osobní rekord je 51 000, schválně do  komentářů napište jak jste na tom vy!

Podporované verze androida: 1.6+
App2SD: Ano
Velikost:  1,8MB

QR kód Doodle Jump
17 kč

14 KOMENTÁŘE

  1. To píšeš recenzi až teď ? 😀 Hra je to skvělá a rekord mam asi 111 000.Příde mi že nad 100 000 se ta ‚mapa‘ opakuje…

    • V menu (základní obrazovce) je dole takový pruh, zde stačí táhnout ze strany na stranu a měnit. Je ale potřeba vlastnit koupenou verzi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here