Dong Nguyen, tvůrce Flappy Bird, chystá novou hru

1

Včera jsme psali o tom, že tvůrce Flappy Bird chystá na srpen jeho opětovné vydání, tentokrát však bude hra poněkud odlišná. Dnes Dong Nguyen informoval o tom, že chystá jinou hru, kterou vydá ještě před Flappy Bird. O této skutečnosti napsal na svém Twitter profilu.

Like-A-Flappy-Bird

Už včera při rozhovoru pro CNBC naznačil, že chystá hru, kde hlavní hrdinou bude panáček skákající z budovy na budovu. Nikdo však pravděpodobně nečekal, že by se ukázka z hry mohla objevit tak brzy. Stejně jako u Flappy Bird se nedočkáme složitého grafické zpracování. Styl, jakým jsou jednotlivé pixely poskládány, stejně jako grafika obecně, nás vrací o několik let zpátky.

Bohužel kromě toho, že bude hra obsahovat zmíněný prvek skákání, o ní nic nevíme. Uvidíme, jestli hráče zachvátí stejné šílenství jako u Flappy Bird, který si stáhlo obrovské množství nadšenců. Co ke hře řekl sám autor?

„I am making a new game. So people can forget about Flappy Bird for a while.“ – „Vytvářím novou hru. Takže lidé mohou na chvíli zapomenout na Flappy Bird.“ (Pozn.: Volně přeloženo)

Zdroje: Phonedog, @dongatory

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here