Detective Grimoire – logická detektivka z prostředí bažiny

0

Webový portál Kickstarter je známý tím, že na něm nalezneme projekty s potenciálem (některé mohou mít opravdu vysoký potenciál), ale k jejich realizaci je třeba finančních prostředků. Na Kickstarter se daný projekt zveřejní a představí, na lidech pak je, aby pomohli tvůrcům jejich nápad zrealizovat.

Detective Grimoire

Jedním z těchto projektů je i logická hra Detective Grimoire. K vývoji hry a následnému vydání na mobilní platformy bylo třeba 25 tisíc dolarů. Tvůrci však obdrželi téměř o 5 tisíc dolarů více, nic tak nebránilo samotnému vývoji. Nyní se Detective Grimoire ocitá v obchodech Google Play a v iTunes App.

Hra nabízí originální příběh, ve kterém byl Grimoire povolán k tajemné turistické akci umístěné uprostřed bažiny. Aby vyřešil záhadnou vraždu, využívá k odhalení pachatele veškeré své dovednosti. Problémem však je, že za onu vraždu začíná být hlavním podezřelým mytický tvor. Situace je o poznání horší, když zjistí, že nejspíše ani neexistuje.

V bažinatém dobrodružství na vás čekají zajímavé hádanky, řešení úkolů, zkoumání místa činu, vyslýchání podezřelých až samotné odhalení vraha. Staňte se jedním ze slavných detektivů. Za své počínání budete odměňováni originálními odměny.

Součástí Detective Grimoire je i originální soundtrack zahrnující deset písniček. I ten si můžete na oficiálních stránkách stáhnout za 4 dolary (80 kč) nebo za vyšší libovolnou částku, kterou z vlastní vůle věnujete tvůrcům k dalšímu rozvoji.

Samotnou logickou hru Detective Grimoire si můžete stáhnout v obchodě Google Play opět za 4 dolary (80 Kč) a budete potřebovat Android 2.3 (Gingerbread) nebo vyšší. Je také k dispozici pro operační systémy Windows, Linux či Mac. Cena je ovšem o trochu vyšší a dosahuje 6,99 dolarů (140 Kč). Verzi na počítač si můžete stáhnout z oficiálních stránek. Znovu je k dispozici možnost zakoupit hru za vyšší cenu dle vaší libovůle stejně jako u soundtracku.

Je však poněkud zvláštní, že ačkoliv získali tvůrci peníze na vývoj od lidí, nabízí hru za menší poplatek. Více by ji slušela verze free-to-play, alespoň pro mobilní platformy.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: AndroidPolice, Google Play, KickStarter a DetectiveGrimoire

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here