Deer Hunter 3D – zahrajte si na lovce

1

Chtěli jste se někdy stát lovcem nebo myslivcem? Díky této trochu kontroverzní hře od vývojářů z Glu si to můžete vyzkoušet, aniž byste ublížili jedinému zvířeti.

Vydejte se do krásné 3D přírody jednoho z pěti světových regionů. Ještě než vezmete zbraň do ruky ale musíte zvíře v přírodě najít. K tomu vám poslouží mapa okolí, na které musíte zvíře objevit a podívat se např. na jeho hmotnost. Pokud půjde o dostatečně velkou kořist, dostaňte se k němu co nejblíže. V tuto chvíli konečně použijete svou zbraň. Těch máte k dispozici opravdu mnoho, většinu ale budete moct použít až po dosažení určitého počtu bodů. Před samotným výstřelem musíte dobře zaměřit a zadržet dech. Možné je samozřejmě použít zaměřovač, pokud je jím zbraň vybavena. Všechny své úlovky si můžete prohlédnout na zdi trofejí, kde se kromě informací o zvířeti a bodového zisku zobrazí také 3D obrázek, kudy prošla kulka. Svými úspěchy, kromě počtu dostupných míst a zbraní, vylepšujete také své vlastnosti a dovednosti: přesnost, reflexy, vytrvalost a schopnost sledovat.

Po grafické stránce je hra zpracována na výbornou. Potěší několik nádherně zpracovaných lokací, mnoho zbraní, realisticky se chovajících zvířat a proměnlivé počasí. Bohužel je ale plná verze hry k dispozici jen za poplatek, demo si však můžete vyzkoušet zdarma. A až vás omrzí Deer Hunter 3D, k dispozici jsou ještě dvě pokračování: Deer Hunter Challenge s dalšími místy, zvířaty, zbraněmi a Deer Hunter African Safari, ve kterém se vydáte vstříc lovu zvířat na největší africké poušti.

Deer Hunter 3D

 

Deer Hunter 3D demo (zdarma)
Deer Hunter 3D plná verze (83Kč)

1 komentář

  1. hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuussssssssssssssssttttttttttttttttttttttýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here