CSR Racing – Drag závody v luxusní grafice [recenze]

2

csr

V Google Play se nachází mnoho her, které zabíhají to všemožných žánrů. Jedním takovým jsou i Drag závody, které ale překvapivě nezahrnují desítky her, nýbrž pouze pár a vévodí jim hra Drag Racing. Ta se celkem bez problémů převaluje na prvním místě v tomto odvětví, nikým nerušena. To už je ale minulost, protože na GP se objevila velká konkurence s názvem CSR Racing, která svého protivníka předčí především grafikou.

Styl hry

Hra nabízí především velmi pěkně zpracovanou grafiku, jak aut, tak i například samotného menu a hra tak působí více luxusněji. Na druhou stranu kromě grafické vyspělosti, hra nepřináší žádnou převratnou novinku a vše se odehrává v základním principu tohoto žánru.

Jako první si budete muset vybrat vaše první vozidlo, za finance, které nejsou sice vysoké, ale na první auto to stačí. Pak už se vrhnete do první části města, kde budete moci závodit v denních výzvách, klasickém žebříčku nebo naopak závody, které do něj nespadají a nakonec výzvy bossů. Pokud porazíte nejvyššího bosse území, přecházíte do dalšího stupně neboli části města.

Vylepšování

Soupeři se ale budou postupem času zlepšovat a tak vaše auto nemine nejedno vylepšení. K tomu vám poslouží městský mechanik, který vám auto bez problémů za určitou částku vylepší. Turbo, motor, nitro nebo například gumy mají velký vliv na to, jak se v závodě dokážete umístit, proto i sebemenší vylepšení dodá autu lepší výkon. To jak moc se upgrade projeví do výkonu auta, si můžete prohlédnout ve statistikách vlastností auta.

Screenshot_2013-04-25-18-03-44

Samotné závodění je již stylem, pohlídat si řazení a hlavně start. Abyste učinili co nejlépe, bude vám pomáhat LEDka, která indikuje správnou chvíli pro řazení. Z obrázku níže si můžete všimnout dalších informací, které se dají vyčíst z vaší palubky. Pokud se náhodou stane, že těsně před cílem budou obě vozidla těsně vedle sebe, hra vám detailně ukáže projetí cílem.

Screenshot_2013-04-25-17-51-07

Spotřeba paliva

Každé auto potřebuje tankovat a během závodu spotřebuje nějaké to palivo. Za jeden závod, vám ubude jeden dílek. Celkově jich máte deset. Jeden tento pomyslný dílek se vám obnovuje po dvou minutách. Pokud vám palivo dojde, můžete si ho za zlaté dokoupit bez čekání, ale to zahrnuje mikrotransakce. Ve hře je jaká si forma levelování, která je zde spíše symbolická a značí jen, to že při každém novém levelu dostanete jeden zlaťák. Zlato ale nijak ve hře nebudete potřebovat, protože hra je dobře finančně vyvážená a vždy jde najít možnost, jak se mikrotransakcím vyhnout.

Závěr

Graficky velmi povedená hra a herně by se dalo říci také, ale nepřináší nic nového nebo převratného. Hra je sice dosti náročná, ale při hraní na silnějších strojích se nemusíte bát nějakého sekání.

Hodnocení: 8/10

Screenshot_2013-04-25-18-04-29

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 KOMENTÁŘE

  1. Takže palivo se doplňuje 1dílek/7 minut a bez mikrotransakcí se auto z úrovně 4 a 5 koupit prostě nedá ! Opravte si to

  2. Nic oravovat nemusí! až se dostanete na třetí úroveň odemkne se normální cena u aut čtvrté úrovně, to samé pak z čtvrté na pátou úroveň.

    Osobně odskoušeno a bez mikrotransakcí v pohodě dohrajete 🙂
    BTW: Jestly nechcete čekat na benzín, jednoduše přetočte čas ve vašem zařízení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here