Recenze: Contract Killer 2

3

Jak již název napovídá, tak Contract Killer 2 je hra, která Vás vtáhne do světa nájemných vrahů. Stanete se nájemným zabijákem a Váš úkol bude splnit vždy danou misi za předem daných kritérií. Jakým způsobem misi splníte je ve většině případů na Vás. Můžete se tedy prostřílet až do posledního muže nebo v tichosti jednoho po druhém skládat k zemi důmyslným odstřelováním.

I přesto, že v názvu je „2“ jedná se již o třetí titul této herní ságy. Kdo hrál první díl této série bude jako já velmi mile překvapen možnostmi, které hra nabízí oproti předchůdcům. Pohyb je to co dává hře nový rozměr. Již nejste na jednom místě (nebo přímočaře pohybujícím se objektu), ale máte možnost přijít k nepříteli a zabít ho z „půl metru“, klidně i zákeřně do zad.

CK2 - Menu

Jako mínus vnímám poměrně dlouhé načítání hry (běžně se stává, že se mi vypne obrazovka a po odemčení se načítá znovu). Kdo si však počká, dostane se k menu. Kde máte na výběr hned několik možností CONTRACTS jsou jednotlivé mise.

Ale nebojte, není to vždy jen vystřílet a „jít domů“. Jsou mise, ve kterých musíte položit bombu a utéct do bezpečí, v tichosti všechny pozabíjet a nebýt odhaleni, atd. U každé mise máte možnost si přečíst krátké info o dané zakázce. Pokud nemáte zrovna ve výbavě zbraň, kterou na úkol potřebujete, hra Vás sama upozorní, na změnu výbavy.

CHALLENGES jsou jednotlivé výzvy, za jejíž splnění dostanete Glu credity. Ty můžete následně využít buďto v ingame obchodě nebo i v jiných hrát od Glu. INVENTORY je výbava, kterou máte vždy na danou misi k dispozici.

STORE je obchod. Za každý kontrakt dostanete peníze, za které si můžete nakoupit nové vybavení (většina je však za již zmíněné glu credity). Z průběhu hraní navíc dostáváte zkušenosti, za které se následně v krámku odemykají nové zbraně.

 

CK2 - Contract CK2 - Shop CK2 - Challenges

Pokud jste si prohlídli obrázky, může se si všimnout reklamy, ta želbohu nejde nikterak vypnout a to ani zaplacením. Čas od času pak při hraní, například po dokončení mise, vyskakuje agresivnější reklama.

Naopak potěší každodenní bonus, kdy za každý další den, kdy hru zapnete, dostanete malou pozornost z glu obchodu.

Další obrázky ze hry:

 CK2 - Game CK2 - Game CK2 - Game CK2 - Game CK2 - BadMission

Klady

+ Pohodlné ovládání i na menším display
+ Možnost získat Glu credity do jiných her
+ Kvalitní grafika
+ Bezplatné stažení
+ Denní bonus

Zápory

– Občasné nepochopitelné záseky
– Většina vybavení je za Glu credity
– Dlouhé načítání hry
– Velmi otravná reklama
– Absence multiplayeru

Závěrem

Hru bych doporučil každému, kdo si čas od času chce odreagovat při zabíjení nepřítel, ale nechce jen „blbou klikačku“. Jelikož se za pár měsíců co je hra na Google Play posunula kupředu, je předpoklad dalšího vývoje. Stáhněte a podělte se o Vaše zkušenosti.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Doufám, že se Vám tato recenze líbila (je to moje první), tak mi klidně piště co bych měl do příště změnit…

3 KOMENTÁŘE

  1. hra je sice super, ale po urcitom case a cca od 7-8 levelu sa neda hrat bez pouzitia GLU creditov.. takze som to vymazal a neplanujem sa k nej vratit. Je to skoda, lebo naozaj to bolo super

    • Jsme si také myslel v 7LVL, když jsem chtěl odehrát jednu mapu, ale vůbec nešla. Nakonec se mi to povedlo a otevřelo se mi další sedm misí, takže to zase jde… Ale je pravda, že někdy jsem měl pocit, že se na to také vykašlu…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here