Clash of Clans – real-time strategie s epickým nádechem

4

Clash of Clans

Jedna z real-time strategií dorazila do Google Play Store. Řeč je o Clash of Clans, kde vedete svůj klan až k samotnému vítězství v epickém prostředí.

V Clash of Clans budujete svou vesnici, trénujete vojáky, střetáváte se s barbary a draky, válčíte s tisíci dalšími hráči a to online. Čeká na vás 14 unikátních jednotek s několika úrovněmi a upgrady. Svou vesnici pak hájíte i pomocí děl, věží, minometů, bomb, zdí nebo pastí. Očekávejte i boj proti Goblinům v epické kampani.

Za jednotlivá vítězství v bitvách získáváte vítězné body, které se promítají do celosvětového žebříčku všech hráčů. Hra je ke stažení zdarma, ale některé herní položky jsou dostupné pouze za reálné peníze.

Zdroj: AndroidPolice


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

4 KOMENTÁŘE

 1. ahoj Lidicky 🙂 mam tu takovej nabor do clanu czech ‚ startup jsme clan pro zacinajici hrace radi vas podporime valecniky ci radou 🙂 jsme aktivni a stabilni clan ktery ma pevne koreny uz od sesterskeho klanu czech-startup.Takze jestli mate zajem radi vas privitame 🙂 muj nick ve hre je SW88P kdyztak ho pripiste do zadosti.Zatim se mejte 🙂

 2. Zvu Vás do nového pohodového Českého klanu pro aktivní, slušné hráče ale i pro teprve začínající. Jsem level 78 a rád začínajícím porádím či poskytnu silnější jednotky do utoku. Jméno klanu: Czech ( erb či znak klanu: na štítu žluto-modré kostičky-šachovnice) Leader: Pleša.

 3. Klan „CZ Army“ hledá do svých řad CZ/SK hráče lvlu 40+
  – DONATE je u nás samozřejmostí
  – úspěch v CW → 8/10 = výhra
  – dobrá komunikace, atmosféra, spolupráce
  – rádi pomůžeme / poradíme

  Očekáváme
  – pravidelný sezónní donate (aktuálně pouze 100 za sezónu (14 dní))
  – aktivitu
  – účast min. ve 2/3 CW
  – úspěch v CW 3*+
  – …a samozřejmě dodržování našich pravidel…

  http://pravidla.wbs.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here