Chytni Svojdu! – jednoduchá česká hra pro Android

0

Do seznamu českých her pro Android nedávno přibyla jednoduchá arkáda s názvem Chytni Svojdu! Novinku poznáte už na první pohled podle roztomilé ručně kreslené grafiky. I když je hra na první pohled určena zejména dětem, jistě na chvíli zabaví i starší část čtenářů.

Příběh se odehrává v říši veselých příšerek, kde bydlí Svojda se svými kamarády. Příšerky společně vyrazili na výlet, na kterém se však ztratí malí Svojdíci a vaším úkolem samozřejmě je pochytat všechny malé příšerky. Celý Svojdův příběh si můžete přečíst přímo ve hře pod volbou „Jak hrát“.

Nyní však k samotnému hernímu principu. Odkudsi z nebe padají malé přišerky a vaším úkolem je chytit jich za dvě minuty co možná nejvíce, Svou postavičku ovládáte nakláněním zařízení doleva či doprava. Za každou sebranou příšerku získáte jeden bod. kromě toho se během hry objevují bonusové přišerky: růžový Jiřík, díky kterému můžete získat deset sekund času navíc a modrý Super Svojda, po jehož sebrání začne z nebe padat mnohem více příšerek.

Po uplynutí můžete zobrazit váš výsledek a sdílet jej se svými přáteli na Facebooku či jiných sociálních sítích. hra také výsledky ukládá do lokální tabulky pěti nejlepších výsledků.

Českou oddychovku Chytni Svojdu! do vývojářské společnosti Reinto si můžete zdarma stáhnout z Google Play Store.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here