Carmageddon na Google Play – prvních 24 hodin zdarma!

1

Armageddon

Carmageddon způsobil svého času pořádný povyk. Frenetická řež pouličních závodů bez pravidel prokládaná roztíráním nebohých chodců po dlažebních kostkách vzbudila celosvětovou vlnu nevole a zákazů prodeje, což z titulu okamžitě učinilo kultovní klasiku. Díky úspěchu kickstarter kampaně si tuto legendu můžete nyní vychutnat i na displejích svých tabletů a mobilních telefonů.

Kromě plné hry je, jak jsme již avizovali, dostupná také neplacená promo verze. Vzhledem k nemožnosti měnit platební model existující aplikace bude tato verze zdarma dostupná po dobu jednoho dne – tedy přibližně do zítřejší 8 hodiny večerní středoevropského času – načež bude z Google Play odstraněna. Tak rychle stahujte!

Androidí port Carmageddonu přináší kompletní obsah původní hry – tedy 28 nebezpečných nepřátel, 11 šílených prostředí, kampaň pro jednoho hráče s 36 závody, 30 zcela zlikvidovatelných vozidel a samozřejmě mnoho hodin šílené zábavy.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

httpv://www.youtube.com/watch?v=YstkViZ696o

Zdroj: AndroidPolice

1 komentář

  1. Teď mne trochu začíná štvát, že jsem prodal N7čku, na té by se to pařilo krásně. Ale na telefonu to jde 🙂 Jen škoda, že nejde dát na „hlavní kameru“ i nějaká minimapka…to swypování je zdržující…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here