Call of Duty: Strike Team – kombinace střílečky a týmové strategie dorazila na Android

1

Po Dead Trigger 2 se tento týden objevila v Google Play Store další střílečka, která si jistě zaslouží naši pozornost. Řeč je o hře Call of Duty: Strike Team, kterou vydali vývojáři z Activision. Děj hry je zasazen do roku 2020, kdy USA válčí s neznámým nepřítelem.

Call of duty Strike team 1 Call of duty Strike team 2

Jak už název titulu napovídá, v Call of Duty: Strike Team půjde zejména o týmovou spolupráci. Ve hře tedy není vaším úkolem jen střílení nepřátel, ale také výběr správné strategie útoky či obrany ostatních členů speciálního týmu. Další zajímavostí hry je možnost přepínání mezi pohledem z první a třetí osoby.

Call of Duty: Strike Team má ale zatím dvě nevýhody, které nejspíš odradí spoustu hráčů. První nevýhodou je kompatibilita, která je zatím omezena jen na několik smartphonů a tabletů (například Sony Xperia Z1, Samsung Galaxy S4 nebo obě generace Nexusu 7). Mnoho zájemců by mohla odradit také cena, která se vyšplhala na 131 Kč. Na druhou stranu ale získáte jednu z nejpropracovanějších mobilních her současnosti, o čemž svědčí velikost aplikace téměř 2 GB.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

http://www.youtube.com/watch?v=NdKd3G9_mtM

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here