Asphalt Overdrive oficiálně: arkáda z 80. let přichází na Android

1

Asphalt Overdrive

Po oficiálním představení během červnového herního veletrhu E3 jsme se dočkali finální verze dalšího dílu závodní ságy Asphalt. Ta s podtitutlem Overdrive ovšem výrazně vystupuje z řady. Zcela chybí závody s virtuálními nebo živými protivníky a s trochou nadsázky by se dalo říct, že jde vlastně o Temple Run v drahém autě.

Těch je ve hře celkem 30, příliš si jich ale neužijete. Herní mechanismus je prakticky totožný s již zmiňovaným Temple Run a vaším cílem je dojet co možná nejdále. Tohle zkrátka není ten starý dobrý Asphalt, jak jej známe už několik let. Pokud byste si hru však chtěli vyzkoušet, můžete zavítat do Google Play. Je k dipozici zdarma a opět sází na všudypřítomné mikrotransakce.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: phonearena

1 komentář

  1. Ta hra je strašná blbost…orientace „na stojáka“, vykrádačka nápadů jak sviňa…a to se v Dev Diary chlubí, že věří, že vymysleli hru s novým způsobem hraní :D…jo, akorát že hry jako Redline Rush nebo Reckless Getaway už zde dávno jsou. Prostě…další vykrádačka, poškození už tak pošramoceného jména Asphalt, a mikrotransakce všude, kam se podíváš…jediná solidní je docela grafika (což je ostatně jediné, na co umí Gameloft nalákat)…trochu mi to přípomíná strmý pád renomé značky Need For Speed…že by se chtěl Gameloft opičit i v tomto ohledu?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here